Home

Nowości

Odwiedzin: 127770

Kontakt

Ustaw Startową

   Yorkshire Terierry - JANTAROWA FUGA:

NOWOŚCI:

Jantarowa Fuga - pudle i yorkshire terriery: NEWSY
To takimi zdjęciami obwieszczaliśmy światu narodziny( 17-01-2020) dzieci BENTLEY...

Yorkshire Terriery/Pożegnania kategoria wspólna z Pudlami

Na skróty:

POŻEGNANIA

Odeszła nasza ulubienica yorkshire terrier LIRKA MONTEZUMA ( ur. w 1995 r. córka Ch.Pl.Zw.Europy COLLY MONTEZUMA i COLETTE MONTEZUMA). To od niej zaczęła się nasza przygoda z yorkami. Była uosobieniem yorkowej urody, wdzięku i niebywałej inteligencji.Wierzymy, że za Tęczowym Mostem jest szczęśliwa...

   

W czerwcu 2002 r. odpłynął na wieczne łowiska nasz najwierniejszy przyjaciel i wspaniały przedstawiciel rasy-pudel miniaturowy apricot ur.8.08.1989r.

pudle apricort oraz yorkshire teriery Jantarowa Fuga pozegnaniapudle apricort oraz yorkshire teriery Jantarowa Fuga pozegnania
Champion Pl. Zwycięzca Pl '92, Zw. Młodzieży, Zw. Klubu Pudla '93, Zw. Klubu Pudla i Rasy '94, Najpiękniejszy Pudel Polski '93, Zdobywca licznych CWC, CACIB i CACIB Res.

AKIO ze Staročnej Trnawy CS

Towarzyszył nam wiernie do końca swoich dni. Jego obecność przynosiła domownikom radość życia i sprawiała satysfakcję na wystawach. Swoją nadzwyczajną mądrością, urodą, życzliwością wobec ludzi i zwierząt, zrównoważonym charakterem zyskał na zawsze wdzięczność stałe miejsce w naszych sercach .

Szczęście, że pozostawił po sobie wiele doskonałych szczeniąt. Część z nich mieszka w Moskwie, Rzymie, miastach Niemiec Danii. Te najpiękniejsze pudle apricoty wzbudzające podziw widzów i uznanie sędziów na polskich ringach wystawowych to córki i wnuki AKIA.

Odszedł zbyt wcześnie!
Pozostanie zawsze w naszej pamięci.
Niżej prezentujemy doskonałe córki Akia:

pudle apricort oraz yorkshire teriery Jantarowa Fuga pozegnaniapudle apricort oraz yorkshire teriery Jantarowa Fuga pozegnania
Champion Pl, Champion Niemiec (VDH), 10x CACIB, 5xCACIB Res. Zwycięzca Polski '97,'98,'99, Zwycięzca Klubu Pudla i Rasy '96, '97, '99, '00, 3x Zw. Grupy, 20x Zw. Rasy, 25x Zw. Wystawy, Zwycięsca Berlina, CAC AUSTRII, Czech i Słowacji.

BIGALL z Jantarowej Fugi

Własność: BLANDYNA Adler-Rózga

pudle apricort oraz yorkshire teriery Jantarowa Fuga pozegnania

Champion Polski, Champion Młodzieży, Zwycięzca Pl, BOB, 2x CACIB, v-ce BOG, BIS Weteran.

GAJA Aga-regi

Własność Agnieszka Skubik


W kwietniu 2006 do Krainy Wiecznych Łowów odszedł nasz drugi ulubieniec: Ch.PL.ABIS MONDY II z Jantarowej Fugi, syn pięknego Inter.Champ. MONDY vonden Kuörigen Eiche i naszej Ch.PL. HAGI z Jantarowej Fugi.
Był ojcem 58 maluchów, niektórym z nich przekazał piękny, choć kontrowersyjny, ognisty rudy kolor szaty.

Żegnaj Piesku


pudle apricort oraz yorkshire teriery Jantarowa Fuga

Champion Polski, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Wystawy

ABIS MONDY II z 'Jantarowej Fugi'


Pudle:  
Nowości
Psy
Suki
Szczenięta
Reproduktory
Historia
Galeria
Linki
Pożegnania
Kontakt
Yorkshire Teriery:  
Nowości
Psy
Suki
Szczenięta
Reproduktory
Historia
Galeria
Linki
Pożegnania
Kontakt